Úspechy členov

Róbert Bartovič (CHS vom Hause Anroba) sa 04.05.2024 zúčastnil klubovej výstavy rottweilerov v Chorvátsku.

V triede mladých 2  s Polly Flash Rouse si odniesol výsledok V3. 

Výstavu posudzovala Teodora Pejovič (CHS vom Hause Kigen) zo Srbska. 

Dňa 21.04.2024 sa konala v Českej republike Špeciálna výstava rottweilerov. Na tejto výstave sa zúčastnil člen RTW klubu Slovenska Patrik Holas.

So sučkou Fara vom Hause Anroba si odniesli výsledok V4 v triede otvorenej, kde bola veľká konkurencia. Výstavu posudzoval ADRK rozhodca Rudiger Schmidt z Nemecka

Členovia RTW Klubu Slovenska Róbert Bartovič a Patrik Holas sa zúčastnili klubovej vystavy v Česku. Sučka Patrika Holasa Gina Libero Dogs si v triede strednej odniesla výsledok V3 a Fara vom Hause Anroba v triede dorastu VN1.

Sučky Róberta Bartoviča Dolly od Vadanora v triede šampiónov V1,CAC a Chloe Daubian Force v triede mladých V4. Posudzovali páni Karel Frank a Uwe Peterman z ADRK. Gratulujeme! 

Členovia klubu Róbert Bartovič a Patrik Holas sa 1. a 2.10.2022 zúčastnili medzinárodnej výstavy v rakúskom Tullne. Patrik Holas počas dvoch dní na výstave dostal pekné hodnotenie jeho sučiek - Gina Libero Dogs v sobotu Cruft Qualifications v triede strednej V1,CAC,CACIB,BOB a Bundesieger v nedeľu V1,CAC, CACIB  a BOS. Fara vom Hause Anroba v triede dorastu VN1 počas oboch dní.

Róbert Bartovič s Dolly od Vadanora dostali počas nedeľňajšieho Bundesiegru v triede šampiónov V1,CAC a res.Cacib. Dolly splnila titul šampión Rakúska. Gratulujeme!

V dňoch 07.-08.05.2022 sa konala Svetová výstava rottweilerov  - IFR WORLD SHOW Italia, kde našu krajinu a klub reprezentoval náš člen Marián Mendel so svojim psom: FALON ARES Marol-May, rozhodca: Bianka Miksic Kasun, v triede šampiónov získal hodnotenie EXCELLENT.

Gratulujeme!

Dňa 06.05.2022 sa konala Klubová výstava rottweilerov v Taliansku - Crevalcore,  na ktorej sa úspešne zúčastnil náš člen Marián Mendel so svojim psom: FALON ARES Marol – May, v triede šampiónov, rozhodca: Ristovič Ivan (SRB) a získal hodnotenie: Excellent 4.

Za získaný cenný pohár a pekné umiestnenie mu gratulujeme!

Dňa 23.04.2022 sa uskutočnila Klubová výstava v Maďarsku - 9.HMRE KLUBGYOZTES KIÁLLÍTÁS v Jakabszállás, kde sa na nej úspešne zúčastnili naši členovia:

Marián Mendel so svojim psom: FALON ARES Marol – May, v triede šampiónov s rozhodcom: Werner Walter (D) ADRK, získal hodnotenie: Excellent 1, CAC

Bese Gáspár so svojou sukou: ARWEN DER BESCHWÖRER, v strednej triede s rozhodcom: Rűdiger Schmidt (D) ADRK, získal hodnotenie: Excellent 4

Obaja získali cenné poháre. Gratulujeme!

Úspešná prezentácia plemena Rottweiler na dvoch Medzinárodných výstavách v Nitre - náš člen Marián Mendel so psom FALON ARES Marol-May 

01.04.2022 – Victory show, trieda šampionov, rozhodca: Ferenc Groschl (H), hodnotenie: Výborný 1, CAC, VICTORY WINNER/ŠAMPIÓN ŠAMPIÓNOV

02.04.2022 – Medzinárodná SPRINGDUONITRA, trieda šampionov, rozhodca: Ferenc Groschl (H), hodnotenie: Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

Gratulujeme!

Show Weekend 12.-13.09.2020, Nemecko

Chovateľská stanica vom Hause Anroba, majiteľa Róberta Bartoviča, sa zúčastnila v Nemecku 2-dňovej výstavy zo sučkami Dolly od Vadanora a Ava vom Hause Anroba. Z výstavy si odniesli pekný výsledok:

Dolly od Vadanora v triede šampiónov oba dni V2, res.Anw.Dt.Ch.VDH

Ava vom Hause Anroba oba dni v otvorenej triede V4.

Gratulujeme!